| AlexCool_5717 a întrebat:

Cand deschid vreun local disc imi deschide foldere si inainte imi intra direct cand dadeam click intra si acum imi intra ca foldere asa ajutor va rog! funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai luat un virus, descaraca atasamentul de mai jos, dezarhiveaza si dublu click, cateva secunde o sa-ti dispara icoanele de pe desktop, nu te speria, acest program sterge virusul din radacina partitiilor apoi totul revine la normal, nu necesita restart.

daca ai telefon mobil si l-ai conectat la calculatorul tau, si el are acest virus pe memory disk-ul din el, conecteaza telefonul si ruleza acest mic program de mai jos.

Pastreaza programul pentru in viitor daca reinstalezi sistemul de operare, acesta odata instalat, previne aparitia virusului ce tocmai l-ai luat, adica nu-ti deschide partitia la dubluc click si cu open with.

Ai de astazi, 10 zile la dispozitie sa-l descarci, astept vesti bune.

http://dl.transfer.ro/transfer_ro-19may-39b75d45db75.zip

| Onio a răspuns:

Sincer nu am inteles nimic... straight face
Exprimarea, punctuatia... straight face
Poate reuseste altcineva sa inteleaga si sa te ajute.