| Evelinmariaa a întrebat:

Cand faci sex prima data curge la fel de mult sânge la o fata ca si cumn ar fi la menstruație?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, doar cateva picaturi.

| 1231242 a răspuns:

Probabil o sa mori de la atata hemoragie...

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Nu iti face griji in aceasta privinta! Ca sa reduci sangerarea, indicat ar fi ca tu sa fi destul de umedă inainte ca actul sexual sa înceapă! Sangerarea este diferita de la fata la fata si este posibil ca aceasta sa nu apara! Trebuie sa fi umedă ca sa poata aluneca penisul si fi relaxată ca muschii tai vaginali sa nu fie incordati! De restul se ocupa el si nu uitati de prezervativ

| Iulian231 a răspuns:

Practic nu ar trebui sa curga asa mult.Dar acum depinde de corpul fiecăreia. Unele nu sângerează deloc altele putin sau mai mult.Nu cred ca ar trebui sa iti faci griji din cauza asta.