| jumbalik a întrebat:

Cand instalez Adobe Flash Player [sunt mai multe]. Cand dau sa il instalez imi da eroare la 50% si cam atat nu se mai incarca nimic.

Răspuns Câştigător
| EuPentruToti a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa descarci ultima versiuna la Flash Player de pe Adobe.
Daca si la aceea ti se blocheaza la 50%, atunci cel mai probabil ai virusi pe PC sau ai o problema cu HDD-ul.
Da un Scan la PC cu un antivirus bun ( recomand ESET Smart Security ).
Daca problema persista, cum am mai spus, cel mai probabil este de la hard-disk.
Aceasta problema poate fi reparata ori prin defragmentarea drive-urilor sau curatarea spatiului liber, ori daca este o problema interna de la hard ( ca de exemplu Cyclic redundancy check ), atunci trebuie schimbat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de eroare iti da? Incearca sa il descarci de pe filehippo.com si sa il instalezi asa, sunt mai multe versiuni din cauza ca sunt playere IE si non-IE pe 32 si 64 de biti.