| MembruNou74763e21 a întrebat:

Cand se misca mouse-ul greu,unde este problema, in software sau in hardware?

3 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Incearca sa umbli la device manager-mouse si sa maresti senzitivatea. eu am win 7, pana acum am folosit xp, umbla tu pe acolo, nu pot sa-ti explic pentru ca nici eu nu ma pricep bine cu windowsul asta nou, cauti pe acolo si maresti senzitivitea.

| MembruNou74763e21 explică:

Am incercat varianta cu acel Control Panel.Inseamna ca imi trebuie reformatat windowsul.Mersi oricum

| NoXuu_NoXuu_1994 a răspuns:

Hardware. Depinde la ce te referi. Dacă te referi că se mișcă încet ai putea să te duci la setările mous-ului din Control Panel și să-i dai viteza mai mare. happy