| anonim_4396 a întrebat:

Cand va incepe ceilalta parte din filmul sau desenul animat H2o?

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Completez. draga anonim nu te supara.nu se spune ''ceilalta' ci ''CEALALTĂ'' happy

33 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Niciodata...laughinglaughing alte intrebari?

carla
| carla a răspuns:

Eu nu mai pot cu H20...Richi picki. emo etc...cine D-zeu sunt astia? Ia un program tv... ceva

tundenana
| tundenana a răspuns:

Mike si Cribus vai de capu nostru daca va fi si partea a daoua I don't want to see... atata tot vad intrebari despre H2o ca m-ai facut curioasa... caut sa vad ce desene o fi... utila intrebarea ta macar mai vad si eu de ce desene sunt fascinati tineretul... fetita mea sigur o sa se bucure...laughing

| monicaclaudia a răspuns:

Scuze da intrebarea asta ai mai pus-o odata saptamana trecut si nu cred ca cineva tzia raspuns ( mi pare rau ( dar se pare ca s-a terminat (. cite serii ai vazut. cica sunt doua parti filmate de cite 26 de episoade deci 52 ep de toate ( daca leai vazut pe toate (( inseamna ca trebuie sa astepti pin ce se filmeaza iar crying

| monicaclaudia a răspuns:

Descarcal de aici daca nu l-ai vazut pe tot http://www.mininova.org/tor/1644403

| cribus a răspuns:

Ne-ai omorat cu desenele tale...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Charllot va avea din nou puteri de sirena si rychy, emma si cleo nu vor mai avea puteri de sirena si vor fi pe moarte si emma o sa se duk din nou la cursuri de innot si va castiga in fiecare an pana va muri si vor fi regasite alte sirene si alti baieti si astept urmatorul episod mam@ ce zooooooper este H2O:este iubirea mea si in plus eu vaz toate episoadele s nu am pioerdut nici macar unul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe 3 martie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ora 6

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SAPTAMANA VIITOARE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi nu stiu si eu asept asa ca puteti astepta si voi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abia astept sa inceapa
Am auzit ca emma se muta cu parintii in alt oras, rikki cu zain se despart, iar el suparat incepe sa dezlege legenda insulei mako, o fata pe nume bella devine prietena si sirena cu celelalte fete, charllote, as si miriam dispar din peisaj, o fata pe care nu mai stiu cum o cheama a cazut accidental in bazinul cu luna plina, iar aceasta avea puteri mult mult prea uimitoare dar mi se pare ca nu se transforma in sirena(nu sunt prea sigura ca nu se transforma). Am mai vazut pe Net ca va aparea la toamna dar acel cineva care a scris acest rezumat a spus ca incearca sa il aduca din america si aici in Romania(in America a aparut din martie 2009).
Sunt o mare fana H2O si abia astept sa il vad...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut pe net ca vine bella si mai apare un personaj nou WILL CARE CADE IN BAZINUL K LUNA SI K SA TI RASP ANONIM NU VA DEVENI SI SIRENA.PA BAIETI SI FETE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Partea a doua va incepe dupa ce se va termina prima parte, iar a treia dupa ce se va termina a doua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa pasti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa aflu si eu astacrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La vara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vara aceasta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand va incepe parte din filmul sau desenul animat h2o?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe 3 mai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba astiasi bat joc de noi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

15 septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut toate episoadele h2o de fapt de 100 de ori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca repede

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca nu va mai fi.
IMI pare rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Septembrie