| Misha18 a întrebat:

Cand vreau sa intru pe opera pe facebook la barn bady imi spune ca trebuie sa instalez Adobe Flash Playe (inainte mergea) si cand intru pe internet explorer merge. Dc face asa? Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa-ti descarci Adobe Flash Player.si yoo am avut aceiasi problema da' mi l'am descarcat si acum merge.winking sper ca te'am ajutat!

1 răspuns:
| TakerHacker_3257 a răspuns:

Vând cont hi5 cu Barn Buddy nivel peste 310, monede peste 23 de milioane, peste 54 de mii de credite. Am multe animale,unele le-am ascuns că sunt inutile. Am şi 2 vaci organice, şi o capră neagră. Îl vând cu 8€ în reţelele Vodafone/Cosmote. Mă puteţi contacta la ID: undertaker.media sau mă puteţi găsi cu mai multe detalii ale jocului + poze pe site-ul: http://taker.sytes.net . Aştept pe cineva care vrea să cumpere.