| Ady_5089 a întrebat:

Cand vreau sa pun ceva pe un DVD cu nero imi spune sa insereaz un WRITABLE disc. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlexT94 a răspuns:

Writable disc=Disc ce poate fi scris.

Iti trebuie un cd gol.Se pare ca nu ai cd in unitate cand dai burn, sau cel care il ai este deja ocupat.

1 răspuns:
| Georgel26 a răspuns:

Salut! Trebuie sa introduci un DVD blank adica gol. uite-te pe spatele lui, iar daca vezi un cerc mai cetos asa.inseamna ca e scris, dar mai bine baga-l in unitate si deschide-l sa vezi ce e pe el si daca e gol, atunci poti sa il scrii