| Burzea a întrebat:

Care e diferenta dintre un calculator cu ram de 1 GB si un calculator cu ram de 3 GB?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu cat memoria RAM este mai mare cu atat merge calculatorul mai bine. Mai mult, unele programe si, mai ales, jocuri cer o memorie RAM minima ca sa mearga bine, respectiv de 1, 5 GB ori mai mare. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Myr3ll1994 a răspuns:

Care e diferenta dintre dacie si lamborghini? Calculatorul cu 3 GB rami este mai rapid, se misca mai bine, asta e difernta.

| PlasticMoon a răspuns:

Pai pc'il de 3GB are o viteza mai mare merge mai bine nu se blocheaza nu stai sa ti faci draci ca de ce numai merge odata.cam asta e diferenta adic merge de 3 ori mai bine :d
pa pa

| Andrei_Cozmiuc_1991 a răspuns:

Pai E O Diferenta Foarte mareEEEEEEEE. Daca vrei nici 3gb nici un gb, poti sa ei unul de 2gb.bafta!