| acinorev a întrebat:

Care e faza cu castigatul banilor pe Youtube?!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca ai un canal de youtube si cateva videoclipuri cu multe vizualizari la el, poti face un parteneriat cu Machima, sau o alta firma, iar la fiecare 1000 de vizualizari, vei primi 1$. happy

4 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

O alta conditie ar mai fi sa ai un numar minim de subscriberi care, in cele mai multe cazuri, este 50.000 sau ceva de genul.

| Satann666 a răspuns:

Castigi bani doar daca ai multe vizualizari(nu stiu cat de multe) si daca ai un anumit numar de abonati

| PaunEver a răspuns:

Hei! Daca esti cunoscut la fel ca si Tequila, Zmenta (presupun ca ii stii), s.a.m.d, primesti bani la un anumit numar mare de abonati, la un nr. mare de vizualizari si poate chiar si like-uri(nu stiu aici sigur). Un lucru e cert, e de munca! Fundita?

| Fcp_Mary_1996 a răspuns:

Castigi bani daca ai foarte multe vizionari, abonati ...etc. ( mai mult de 100 000 parca) Nu stiu sigur.