| Y2k a întrebat:

Care e mai buna placa video nVidia geforce 7200 GS/ 7300 de 512 sau ati radeon 5450 de 1gb latime de banda 64 biti? pe care merg jocurile mai bine sa stiu ce sa-mi cumparbig grin

Răspuns Câştigător
| Cora_3246 a răspuns:

Nvidia geforce e mai buna depinde pe cati biti degeaba iti iei placa video de 1gb e mult mai scumpa si iti iei una de 512 pe 256 biti mai ieftina...Dai fundA:X?

1 răspuns:
| usernoname a răspuns:

5450 va duce foarte bine multe chestii, dar nu va fi o calitate de care sa te mirihappy
insa un 7300 va arata ceva calitate doar ca probabil 5450 il va lua la performantehappy nu doar din cauza memoriei de 1gb, ci din cauza sutimiilor