| kovaliov a întrebat:

Care e temperatura medie in luna martie? Pentru clima din Romania

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Nu mai induceti bai lumea in eroare...de cand a devenit temperatura din Bucuresti generalizata pentru toata Romania? stiu si eu ca e simplu sa dai un click pe google, dar mai bine va abtineti daca nu stiti raspunsul...si mai ales daca nu stiti sa cititi intrebarea cum trebuie... ia uitati-va mai bine pe link-ul ala de mai sus...

7 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Aproximativ 11 grade celsius...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 grade
daca te uiti la linkul pe care ti l-a dat pupimik poti vedea ca temperatura medie a crescut de la an la an...asta se poate intampla si anul acesta... din pacate din cauza incalzirii globale nu mai putem fi siguri de nimic...azi e iarna maine e vara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6.93

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

27 grade pe la sfarsitul luni martie