| zoomumba a întrebat:

Care e varsta minima pentru folosirea TPU? va rog repede.

Răspuns Câştigător
| Kitty a răspuns:

Nu exista o varsta minima pentru asta. Daca o persoana are nelamuriri sau poate fi de ajutor pentru unul dintre utilizatori atunci poate face parte din marea echipa TPU.

4 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

0 ani

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Nu este o varsta minima toata lumea care stie sa foloseasca mouse-ul si tastatura e bine venita pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8anidascrimi inapoi millidaterog

| xandreeax a răspuns:

Eu cred ca nu exista varsta minima pentru TPU. orice persoana se poate documenta de pe acest site.toata lumea care stie sa scrie poate intra pe TPU...ca atat