| LeonardRoller a întrebat:

Care este cel mai bun beyblade? Nu in desene asa pe real.Pe care nu-l infrange nimeni?

Răspuns Câştigător
| Draghici_Titus_1997 a răspuns:

De atac big beng pegasus de rezistenta burn phonex de aparare fang leone de echilibru flame serpen si locul unu tempo

6 răspunsuri:
| RazvanelStefanel a răspuns:

Pai de aparare este rock leon de atac big bang pegassus de rezistenta poison cancer si de echilibru striker dar cel mai bun este burn aquario

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Pai ca toate beyurile din realitate au performante ca in desene. Iti recomand un diablo nemesis sau un phantom orion ( merge si un variares dar ai grija cu el).

| bogdy50 a răspuns:

Burn Phoneix pentru rezistenta Phantom Orion pentru atac si echilibru si sa aiba varf de fier atac sau echilibru, de atac Lightning L-drago cu varv de atac.

| GalaxyPegasus a răspuns:

Eu iti spun care este cel mai outernic beyblade din lume Bing Bang Pegasus

| InFyNiTy a răspuns:

Cel mai bun e phantom orion nu il bate nimeni are un varf foarte bun cand se lovesc beyblade-urile varful se invarte si ii da energie.

| 459 a răspuns:

Cel mai bun de atac big bang pegasis de aparare gravyty destroyer de echilibru nightmare rex de rezistenta schythe kronos dar cel mai bun e twisted tempo