| droomather a întrebat:

Care este diferenta dintre ESET Nod 32 Smart security 4 32BIT si ESET Nod 32 Smart security 4 64 BIT?

3 răspunsuri:
| Marijuana187 a răspuns:

Daca ai calculatorul pe 32 bit iei versiunea 32 iar daca ai pe 64 iei versiunea 64.

| BiaBubulina a răspuns:

Nu este nicio diferente trebuie sa te uiti cati bit are calc tau si daca are 32 iei 32 si daca are 64 trebuie sa-ti iei 64 ca daca calc tau are 32 si u iei 64 nu e bine til viruseaza

| DjSergyu a răspuns:

ESET nod 32 Smart Security 4 de 64BIT este pentru windos 7, iar cel de 32 BIT pentru xp, 96, vista si mai multe intelegi?