| droomather a întrebat:

Care este mai bun antivirus pentru un pc de acasa mai mult pentru jocuri:
ESET Nod32 Antivirus 4 sau ESET Nod32 Smart security 4?

Răspuns Câştigător
| BiancaGeorgya a răspuns:

Este acelasi lucru ca Anivirus. Singura diferenta este ESET Nod32 Smart secury 4 are ceva in plus... acel ceva seamana cu ZoneAlarm. Daca ai ZoneAlarm ia-ti ESET Nod32 Antivirus 4. Funda?

3 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Mai bun este ESET Nod32 Antivirus 4

| andrei90tm a răspuns:

Avast! Antivirus rullz lol

Il folosesc de vreo 4-5 ani si nu am nici o problema si in plus foloseste si putine resurse.winking

Numai bine!

| DanDannn a răspuns:

Kaspersky Antivirus 2011 este pe primul loc in protectia firmelor specializate, si in timp ce joci un joc, el scaneaza toate comenzile pe care le efectueaza jocul. ocupa 50 mb. este perfect.