| Razvy12 a întrebat:

Care este mai bun la aplicatii jocuri android sau symbian?

9 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Android! Este cel mai bun

| buffa a răspuns:

Android este de viitor, integreaza toate aplicatiile intr-un core masiv, adica poti folosi orice lucru, de la poza facuta cu o camera pentru a afla unde esti, pana la a folosi camera aparatului sa cumperi ceva (aplicatia Gogles).
Android are o unitate perfecta cu conturile de Gmail, dar usor de configurat, vizualizat emailul pe el.
Aplicatii foarte multe. Si multi dezvoltatori care se vor baza pe Android.

Symbian este vechi si fara suport real pentru email si alte lucruri. Are tot ce au si celelalte dar intr-un stil greoi, cu vechimea care se simte.
Orice smartphone cu Android este mai bun ca orice Nokia cu Symbian.
Singurul telefon cu Symbian care mai are ceva de spus este Omnia HD i8910, dar sincer nu merita.

eu sunt pentru Android!

| XVCDG a răspuns:

Android cu siguranta este cel mai bun

| Razvy12 explică:

Care credeti ca e mai bun intre Samsung Galaxy Mini 2 si Sony Ericsson Satio?

| alexmarton a răspuns:

Amndoua, pentru ca se adaptapteaza, programul de la SO foarte usor.

| Stalievus a răspuns:

Android-ul este mult mai bun, si mai popular. Iti recomand cu siguranta android.

| Alin0001 a răspuns:

Android...

| NONAME077 a răspuns:

Androidul

| salutare123 a răspuns:

Android, absolut din toate punctele de vedere. Fara discutii! laughing