| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Care este maximul de mesaje primite la e-mail? Daca atinge maximul le sterge? E am in total 1296.

Răspuns Câştigător
| Honeybunch a răspuns:

Incearca totusi sa le stergi mereu. Nu conteaza cate ai atata timp cat le stergi. Din cate am auzit, nu e bine sa le pastrezi in inbox. Incearca sa le stergi frecvent!

5 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

Eu am 2500+ necitite si inca vreo 500 citite. Nu cred ca exista o limita. Totusi ar fi bine sa mai stergem si noi cateva din cand in cand big grin

| Zippy a răspuns:

Am o prietena care nu a mai intrat pe mail de 3 ani si are 20000 mesaje necitite.Nu cred ca e o limita.Cel putin nu la Yahoo

| Izza_4461 a răspuns:

Oooo! Stai linistit, eu am vreo 3000 si inca nu mi-a sters niciunulwinking

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Depinde de ce email folosesti, fiecare are limita sa pe server. Oricum limita asta e de obicei foarte mare, mai ales pe emailurile populare, iti recomand sa stergi emailurile spam/nefolositoare

| Max22w2 a răspuns:

Nu stiu care e maximul dar am in jur de 8976 si nu mi-a sters nimic happy