| Florin458 a întrebat:

Care este optiunea pe Facebook de a nu mai accepta cereri de prietenie? Am vazut la cateva persoane,in momentul cand le accesam contul, disparuse"adauga","urmareste" si ramasese doar "mesaj".

2 răspunsuri:
| farfuriaverdex a răspuns:

La Settings, Privacy, ai optiunea:Who can send you friend requests, bifezi friends of friends, dai save si atat.

| urseyul a răspuns:

Si asa mai apare si la persoanele care iti ignora cerere de prietenie si de accea cand intri pe profilele respective iti apare doar mesaj.