| DaDuSH a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine am jcat Transformice si nu stiu cum pun obiecete si din alea(doar alea din dreapta jos) care ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| RainboyDash a răspuns:

Scoti un obiect de acolo si apesi pe el pana se foriceaza, de Z si X reotesti obiectele, de C faci scandurile(si baloanele)sa se lege de anumite lucruri(baloanele merg si pentru soricei), de B pui o scandura agatata de perete sau de alte obiecte, de N faci scandurile ma rog le pui pe ceva si ele rotesc acele obiecte.cu alea poti sa faci "inventii" trnasformice, ma rog gasesti mai multe pe transformice wiki.in caz ca hackezi de L elimini intunericul dintr-o camera intunecata, de sageata sus sau de W zbori, de E te teleportezi intr-un loc pe care dai click, de O alegi un obiect si de Q dai obiectul ales de litera O la greu(e mai mult pentru trolli pentru ca dai cu cannonu in soareci)

4 răspunsuri:
| DaDuSH explică:

DC?, mie chiar imi place

| dyaclaudia a răspuns:

Stiu eu joc

| allexx22 a răspuns:

Ba te sfatuesc sa te lasi de joc