| DeeDee007 a întrebat:

Care ma poate ajuta cu, caracterizarea personajului principal dn Balta Alba? azi o sa dau teza si nu am gasit nicaieri. sad

4 răspunsuri:
| GeorgeRadu a răspuns:

Da eu nu te inteleg ai ma-i postat intrebarea asta acum cam 1 saptamana. Mai bine ai fi pus mana sa citesti, ce e asa de greu sa faci o amarata de caracaterizare? Mori daca citesti 100-200 pagini ca nu are mai mult fac pariu. Vezi nu gasesti caracterizarea. Dupa teza daca nu o sa scrii nimica o sa iti para rau. O sa zici ia ca o avut dreptate si prostu' ala de pe TPU. laughing

| DeeDee007 explică:

Am citit`o de mult dragulehee hee
si nu stiu dup ce mi-ai mai raspuns daca tot nu mai ajutat. oricum am stiut sh fara raspunsu tau oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai francezu e personaju principal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 15 pagini balta albalaughing