| Adyy5 a întrebat:

Care sunt cauzele aparitiei tumorii cerebrale (benigna si meligna)?
Nu luati de pe Google,am cautat în repetate rânduri, dar vreau informatii mai precise.

2 răspunsuri:
| prodatory2k a răspuns:

Daca se stiau cauzele nu mai existau chirurgi. Depinde de mai multi factori:stress, alimentatie, gena etc dar cu exactitate nu se stie de unde apar.

| 8andrei a răspuns:

Cauzele concrete ti le va spune un doctor de specialitate. Nu mai intrebati chestii de sanatate pe TPU/ lumea virtuala. Iesi din casa!
Succes!

Funda