Care sunt cele mai bune site-uri gratuite pentru modificat poze?

Din ce in ce mai multe persoane cauta modalitati de a-si modifica forografiile astfel incat acestea sa arate cat mai bine. Pentru a-i ajuta pe pasionatii de fotografie si pentru amatori, ne-am gandit sa facem o lista cele mai tari site-uri gratuite de editare a fotografiilor.

Acest site de editare a imaginilor este simplu si placut precum un picnic :).
Site-ul poate fi folosit in relatie cu site-uri de stocare a imaginilor, precum Flickr, Picasa, Photobucket sau Webshots. Ofera instrumente de editare de baza si extrem de usor de folosit, mai ales ca poti importa fotografii din conturile pe care le ai pe site-urile de mai sus.

Varul online al Photoshop-ului pe care il stim cu totii.
Aceasta varianta online a Photoshop are trei mari avantaje:
- arata bine
- se misca rapid
- are foarte multe instrumente.
Experienta companiei in editarea imaginilor isi spune cuvantul.

Cu o interfata moderna si un design interesant, Fotoflexer este foarte simplu de folosit. Nici macar nu trebuie sa-ti faci un cont pentru a modifica o poza.
Ai un buton mare de upload foto si poti aplica diverse efecte asupra imaginilor: forme, texte ciudate, distorsionari, retusuri, desene. Toate intr-un singur program.
Salvarea imaginilor se poate face in format JPG sau PNG.

Un design frumos, imita interfata Photoshop, insa ca functii nu se apropie de performantele programului de la Adobe.

Nu, nu se refera la vreun tip de gripa.
Are o interfata bogata, insa, desi poate parea un avantaj, incarcarea aplicatiei este destul de greoaie.
Programul online are mai multe module si un tutorial video de prezentare a optiunilor de editare.
Aplicatia care se ocupa de prelucrarea imaginilor este Phoenix, pe care v-o si recomandam.

De la aviara la doctor , DrPic este destul de simplut ca interfata si ca optiuni de editare.
Poti redimensiona si decupa imaginile, iar retusul se face automat prin AutoFix.
Avantajul este acela ca se misca foarte repede.

Nu este un instrument care sa il impresioneze pe utilizator, insa este foarte usor de folosit pentru modificarile de baza. Este si fun, pentru ca are cateva decoruri distractive pentru imagini.
Un mic dezavantaj e ca trebuie sa-ti faci cont pentru a-l folosi.

Optiuni de editare de baza pentru orice astfel de program.
Atuul acestuia este unul foarte simpatic - are o functie de albire a dintilor. Util, nu? :D

Pe scurt: multe instrumente utile, de baza, plus efecte si animatii foarte distractive.
Nu are un design prea reusit, insa este util.

Acum ca stii ce site-uri de editare a fotografiilor poti folosi, este foarte simplu sa modifici imaginile cu tine.

Dupa ce ti-ai editat fotografiile, poti sa te inscrii la “Cea mai tare poza-portret cu tine”, pe Heyo.ro!

8 răspunsuri:
| cripistinna a răspuns:

Cu ce program pot pune alte fundaluri la poze?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege de aici cam ce ti-ar convenii: http://www.snapfiles.com/Freeware/gmm/fwgraphicedit.html
Nu sunt site-uri ci e doar un site ca pe asta il stiu si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru informatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru informatii si felicitari pentru descrieri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare site!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care sunt cele mai bune site-uri gratuite pentru modificat poze?

| marinaionel a răspuns:

Picmonkey.com