| Andre a întrebat:

Cat costa un telefon blackberry? Dar iphone 4? Care merge mai binee?

Răspuns Câştigător
| Marius_1486 a răspuns:

Pai eu unul am BlackBerry de un an si merge ff bine, cat despre iphone este un telefon sensibil din cauza tuch-ului, cat despre pret daca il vrei la mana a doua cauta pe okazii, pretul unui BlackBerry variaza intre 200-500 lei dar daca il vrei nou te duca pana pe la 1500 lei sau chiar mai mult, dar din perspectiva mea iphonul cade adica nu este un telefon foarte bun, black berry-ul este un fel de pc portabil