| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa vopseaua auto metalizata(rosu)? funda mare cine raspunde repede

2 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Pe mine ma intereseaza doar vopseaua cat costa de manopera ma ocup eu

| JohnnyBi a răspuns:

Depinde se vopsitorie si de masina. pentru un bmw seria 5 berlina iti ia cam 2000 o vopsitorie calumea, pentru un ford fiesta cam 1500. depinde cum calculeaza ei vopseaua + manopera pe piesa (portiera, plafon, capota, aripi) sau pe metru patrat. oricum un sedan pe la 4.5 metri lungime cam intre 1500-2500 euro pentru un lucru bine facut care o sa reziste pe masina ceva ani