| mihaela1mihaela a întrebat:

Cateva exemple de coafuri usoare de facut acasa pentru o nunta?

2 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Buna,mihaela1mihaela!
Pai avand in vedere ca este o nunta,coafura ta ar trebui sa fie eleganta.Cel mai indicat, dupa parerea mea, ar fi un coc, sunt diferita moduri sa iti prinzi cocuri, cel mai bine este sa cauti pe Google exemple de cocuri.Altceva ar mai fi sa iti lasi parul desfacut, si sa iti prinzi in laterale in fata doua codite subtirele impletita, pe care a le prinzi la spate, in asa fel incat sa arate ca o coronita.Cam astea sunt ideile mele proprii care mi se par simpatice. Daca vrei sa cauti mai multe, poti arunca o privire pe acest site unde sunt in jur de 25 de pagini pline cu coafuri: http://www.modeledecoafuri.com/coafuri/coafuri-pentru-nunta.html.Sper ca ti-am fost de ajutor, sa ai o seara buna in continuare!

| voineapaula a răspuns:

1.coc elegant
2. spic
3.impletitura in s