| IsabelaIssa a întrebat:

Cateva solutii pentru tratarea pistruilor stiti?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cea mai eficientă soluție este un tratament cu laser după vârsta de 18 ani.
Pa, pa.

| gabriela a răspuns:

Crema ecolan, la farmacie.

| Romancutza a răspuns:

Se poate face un amestec din ceapa si otet (o ceapa taiata marunt si 3 linguri de otet)lotiunea trebuie pastrata la frigider si te dai cu ea in fiecare seara, chiar daca mirosul este neplacut

| eu.;] a răspuns:

Ai putea folosi un creion corector pentru a le acoperi. pentru tratare ar trebui sa mergi in centrofarm si sa o intrebi pe vanzatoarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucura-te de ei.
Foloseste creme de fata cu factor de protectie mare ca sa nu-ti mai apara asa de multi sub infl. razelor solare.

| diana22 a răspuns:

Incearca tratamente naturiste de aici:

http://www.sanatateatv.ro/......u-pistrui/

Poti incerca crema depigmentanta Skincode. Am inteles ca este foarte buna, dar este cam scumpa.

Important este sa folosesti crema cu FPS.

Alte creme pentru pistrui: Crema pete si pistrui Farmec, Crema albire cu papadie si lamaie Cosmetic Plant, Efelidal - lotiune pentru piele patata si pistrui, Crema contra petelor Gerocossen, Crema contra petelor HERBAGEN.

Sfatul meu este sa mergi la farmacie si la Plafar si sa intrebi acolo care este mai eficienta.