| anonim_4396 a întrebat:

Caut o solutie web based pentru customer support, trouble ticketing, help desk - daca se poate free sau open source e si mai bine

Venită prin Twitter către @tpuro de la @ltaloi
3 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Salut!
Incearca OpManager. Asta am implementat la unul din departamentele de la mine de la serviciu si deocamdata pare a fi super ok si mai mult decat atat, ne incadram si in versiunea free :P Este exact ce cauti tu.
Daca te intereseaza ceva mai advanced si esti dispus sa platesti (nu stiu costa, s-ar putea sa fie foarte foarte ieftin, nu te costa nimic sa afli :) ) stiu ca departamentul nostru de soft a scos o astfel de aplicatie foarte misto; imi spui si vad daca pot sa te ajut. Pana atunci incearca varianta free de la OpManager, are tot ce ai tu nevoie.
http://www.manageengine.com/products/opmanager
Numai bine, Shin.

| adi a răspuns:

Cred ca Google sau sourceforge e solutia pentru cutarea ta.

| Jonny4u a răspuns:

Salut! Am aici o soluție destul de bună. https://office.builderall.com/......e/2361078/