| eutusiovidiu a întrebat:

Caut pe cineva care se pricepe sa curete un laptop ACER, se incalzeste prea tare si nu am reusit sa il desfac pentru al curata asa ca stau in zona Bucur Obor si astept un meserias sa rezolve problema! Procesor I5

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-l la un atelier de service, asa am facut si eu, am tot un Acer 5750G, tot cu procesor i5. Daca bine retin m-a costat 40 lei.

| gelu1970 a răspuns:

Esti mult prea departe.
insa in capitala cred ca ai o multime de posibilitati.
mergi la un service sa iti rezolve problema. e lucru de 3 ore cel mult in cazul in care ventilatorul nu e ars.
bafta.