| Ali55 a întrebat:

Ce-a mai frumoasa declaratie de dragoste dar sa nu contina cuvintele: te iubesc, te ador sau imi placi Fundaa!

3 răspunsuri:
| XtremePWN a răspuns:

Cea mai frumoasa nu este pe internet, este in sufletul tau. Desigur te poti baza si pe prietenul google.

| andra97puf a răspuns:

Daca ar fi sa aleg intre tine si viata mea as alege viata mea iar tu te vei supara pentru ca am ales viata mea, nestiind ca de fapt, tu esti viata mea big grin. Sper ca ti-am fost de folos.

| AntiACTA a răspuns:

''Doar atunci cand sunt cu tine eu ma simt in largul meu, caci respir doar pentru tine, fara tine n-as fi eu. Eu sunt tu si tu esti eu si te port mereu in gand, imi faci inima sa rada chiar daca ochii mei plang. Multumesc!''