| Andre a întrebat:

Ce ar trebui sa folosesc ca sa imi creasca parul mai repede? Stiti o solutie ceva? Cam cat creste?

P. S Nu vreau volumhee hee

6 răspunsuri:
| JustSimple a răspuns:

Iti masezi scalpul in fiecare zi, seara.

| Bacteriuță a răspuns:

Masti cu ulei de ricin, ulei de masline si un ou. si taie-ti varfurile o data la 2 luni.

| Andra_2544 a răspuns:

Ulei de ricin big grin nu stiu s azic cat iti creste da iti creste repede

| Dodo410812345 a răspuns:

Salut...si eu am parul pana la genunchi e superb si straluceste...eu il tin de cand sunt mica si mi-am taiat in fiecare primavara fff putin din varf.iar cum sa ti-l cresti mai repede exista doar o solutie care am folosit-o si eu! Solutia este caci trebuie impletit cat de des poti! fundita? Merci!

| Byencutza_2919 a răspuns:

Dati cu petrol pe par si sa vezi ko sa-ti creasca

| DannyZammuBaa a răspuns:

Eu zic sa nu il faci cu nimic o solutie sa creasca mai repede deoarece. solutile aceastea il va face sa creasca mai repede dar sa si cada. happy.

Sper ca ti'am fost de ajutor :*.