| yynnaa a întrebat:

Ce cadou ar fi ideal o tabla de sah de sticla sau o narghilea?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru mine o tabla de sah. Mai ales daca ar fi ceva mai deosebita. Sa nu fie una banala. De exemplu sa primesc una din sticla de murano. Ar fi ceva deosebit. N-am ce face cu narghileaua. Nu folosesc. Dar pentru cei inraiti cu fumatul e un cadou interesant. Il vor aprecia cu siguranta.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Tabla de sah de sticla( pentru. ca nu stiu ce inseamna narghilealaughing ) dar totusi tabla suna super mai ales fiind din sticla daca persoana este pasionata de sah ce mai...( funditahappy )

| Kenny a răspuns:

Narghilea ftw. laughing
Lasa tabla de sah rolling on the floor

| SimonaMrr a răspuns:

Narghilea. e mai practicahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| eu_4591 a răspuns:

Narghilea. mi se pare genial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O narghilea daca doar daca este fumatoare acea persoana

| Cryzy a răspuns:

Narghilea.

| alinutssa_7292 a răspuns:

Pai. nu stiu daca este pentru un baiat probabil tabla de sah daca este pentru o fata nici una dintre ele.happy