| Cedric a întrebat:

Ce credeti care va palce mai mult Disney Channel sau jetix, nu inteleg de ce a luat jetix si a bagat disney, dar va mai aparea tot nu sunt convis alti zic ca da alti ca nu, Cel mai bun raspuns Funda+vot

3 răspunsuri:
| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Cand aud de jetix parca ma duc in perioada cand aveam 5-6 ani.Jetixu este mult mai bun decat Disney unde sunt numai porcarii.Jetix avea desene clasice si funny.As vrea sa mai vad odata jetixu pentru. o zi.happy

| FaraGloante a răspuns:

Cand eram mai mic preferam Jetix da acum optez pentru Disney.big grin

| TranslucenT a răspuns:

Hai sa-ti spun asa: Nu ai observat nimic? Primul canal difuzat a fost FoxKids pentru copii de 1-9 ani apoi Jetix de la 1-14 ani acum cum creste noi asa creste si canalul Disney Channel este interesant pentru adolescenti...dar eu nu gasesc nimic bun sau funny din toate serialele ale prostesti.Sincer as vrea sa mai fie Jetix