| LorDLeoN a întrebat:

Ce e funda? de o zi am itnrat pe seit-ul aceste si vreau sa stiu... plz

5 răspunsuri:
| mmeee79 a răspuns:

Pt inceput, bine ai venit!:*
Si eu am fost noua aici nu demult. si nu intelegeam cum se procedeazahappy

Uite, acolo unde sunt comentariile raspunsurile noastre, in partea dreapta este o funditza.ca o panglica... dai click pe ea si atunci ea se va face portocalie.Atunci ai dat fundita.
Odata ce ai dat fundita nu o poti retrage(sterge).
Dai funda celui/celei ce crezi ca a avut cel mai bun raspuns.

Succes:*

| Paty3 a răspuns:

Baftasmug

| LorDLeoN explică:

Mz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda este premiul pentru care il primesti daca ai raspuns corect iar cel ce a scris intrebarea doreste sa ti-o acorde tie. Cu funde, ti se mareste puncajul.

| djvladutzy a răspuns:

Un fel de premiu pentru cel mai bun raspuns