| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Ce filme imi recomandati? Am 12 ani big grinNu vreau filme de comedie sau groaza happy, Ceva gen step up 2 ca 1 nu-mi place phbbbbt
Sau cu adolescenti happy
Gen:bring it on.another cinderella story, a cinderella story, Twilight 1, 2, 3

Răspuns Câştigător
| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Iti recomand Mean girls, Material girls(e cu Hillary Duff si cu sora ei Haylie), American Pie, 10 Things I Hate About You si poti cauta pe internet "filme cu adolescenti"

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Saga Amurg: Eclipsa, Din nou la 17 ani, Celebritate, Liceul muzical: Anul absolvirii

| Reinkaos a răspuns:

Pai uite aici cateva filme care cred ca ti-ar placea sa le vezi : 17 again, Alice in Wonderland, Shrek (toate partile), Bolt, Hary Potter ( toate partile ), Lion King. Este tot ce imi vine in minte.

| MBG a răspuns:

Hight School Musical 1, 2... 3 e naspa!
Magicieni din Waverly place filmul!
Home alone(Singur acasa) toate episoadele sunt super
Familia Addams
Toy Story 1, 2, 3
Bolt
Felinele 1, 2, 3
Wendy Wo razboinica mis boboc
Vrajigemenele 1, 2
A christmas Carol
Madagascar, toate
Fratele urs
Ice age 1, 2, 3
Garcea si Oltenii
etc. cauta si tu pe Bratu-Marian.ro poate iti gasesti niste idei!
Te rog da-mi fundita!

| diadilia a răspuns:

Sleepover, Johnson Family Vacation happy

| rationality a răspuns:

Ramai la desene animate