| Pikaciuuu a întrebat:

Ce hotel/pensiune etc. stiti din Oradea care sa aiba preturi ieftine? Pentru o persoana, sau 2 posibil happy as vrea si site`uri daca se poate happy

3 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Cauta pe infopensiuni.ro si alege Oradea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu inca nu am ajuns, dar m-am interesat pentru mine. La sfirsit de saptamana se poate sta la internatul liceului romano-catolic cu o suma minima de 25-30 lei pers/noapte. Doar trebuie telefonat sa stie cite locuri sint solicitate (in locul elevilor care pleaca acasa). Tel: 0259 413677.