| Vlad_2050 a întrebat:

Ce imi recomandati intre matematica-informatica simplu si matematica-informatica intensiv engleza?

7 răspunsuri:
| allyson a răspuns:

Mate-info cu engleza.

Daca mergi la mate info cu engleyz faci mai multa engleza decat info
la mate-info simplu faci mult mai multa informatica.

| slam a răspuns:

Daca iti place mult eng si zici ca te descurci mergi pe mate-info intensiv eng
dar si la mate-info simplu se face destula eng happy

| adry_4721 a răspuns:

Eu asi ti-as reconanda Matemetica-informatica simplu.kiss

| missouri a răspuns:

Matematica - Informatica Intensiv Engleza.

Te va ajuta mult.
E de viitor. Daca intri la liceu, la acest profil, o sa ai un viitor deschis, in privinta meseriilor.winking

Bafta la liceu!winking

~ Missouri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la engleza intensiv ca primesti atestat si la info si la engleza si o sa-ti fie mai usor pe urma sa-ti gasesti loc de munca avans dublu atestatwinkingsi la bac e mai simplu la info is subiectele mai usoare si programa e mai lejera.eu am absovit M. I. engleza intensiv si numi pare rau...bafta

| Tanasescu a răspuns:

Infformatică intensiv engleză

| dianaBanana a răspuns:

Mate -info din punctul meu d vedere {lati ametit pe saracu baiat cu. daca iti place ala alege peaia daca nu alege-o peaia... vrea sa se hotarasca!}