| RaLuX_5234 a întrebat:

Ce inseamna pocodot?thinking
Am vazut de multe ori cuvantul asta in comentariile melodiilor de pe youtube. Funda celui mai detaliat raspuns!

Răspuns Câştigător
| frumuselu90 a răspuns:

PocoDot este un site malware posibil ei fac conturi false celebrităţilor pentru a câştiga atenţia pentru site-ul respectiv De asemenea mai fac si reclama gratis (reclame false binenteles ). Daca vizitezi astfel de site-uri este posibil sa te alegi si cu cativa virusi...

2 răspunsuri:
| Florinaa14 a răspuns:

Un fel de site de socializare ca hi5-ul,myspace şi facebook.Sincer să fiu au început să mă enerveze boţii ăia care comentează despre site, încercând să-l facă popular prin metode artificiale... cât tupeu din partea lor!

| PaTri_4098 a răspuns:

Un fel de site de socializare ca hi5-ul,myspace şi facebook.big grin, sper ca te-am ajutat.