| beea29 a întrebat:

Ce intamplari paranormale sau de groaza vi s-a intamplat sau inventati.

1 răspuns:
| Th3Striker a răspuns:

Aveam 4 ani, ma plimbam in parc cu bunicul meu, si cand stateam sub un nuc, au aparut deasupra noastra 4 chestii galbene(stateau pe loc, erau un fel de sateliti; a trecut multa vreme nu mai stiu exact) iar dupa circa 10 secunde, am disparut si au trecut 5 avioane in linie deasupra noastra cam la 2-300m(extrem de jos). Asta e singura chestie ciudata care mi s-a intamplatbig grin