| anonim_4396 a întrebat:

Ce laptop e mai bun dintre SAMSUNG NP-RV508-A02RO si Laptop ASUS K52F-EX426D?

Uitati site : http://www.mediagalaxy.ro/it/notebook

Samsung`ul e al 5-lea laptop, iar, Asus e al 6-lea laptop!

Eu ma gandeam sa`mi i`au Asus`ul. dar, nu stiu cat are placa video :(!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La Samsung ai procesorul mai bun 2, 3 Ghz + ca ai drivere noi pentru el in orice moment cu autoupdate! Placa video la ambele este integrata si ii aloci din Bios sa zicem 500 -100Mb pentru lucru desii acest lucru nu imbunatateste performanta! Samsung este mai bun! (diferenta de bani se afla in marimea laptopului -->Samsung este putin mai mic )
bafta!

| barbierock a răspuns:

Eu zic Asus happy