| AdelinGrigorescu a întrebat:

Ce magazine din Bucuresti stiti, de unde se pot achizitiona pc/laptop-uri?

4 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Mallurile si astea mari:carefour lotus etc
si mai is si special pentru calculatoare

| MissDyDee a răspuns:

Cel, Azery, Vexio - au si preturi foarte convenabile...eu mi.am luat Laptop Acer Aspire care pe alte site-uri le.am gasit la 21 de mil 22 de la Cel l-am luat cu 13 mil:)...eu am fost foarte multumita.au si site-uri intrii si vezi :)
www.azerty.ro

| eusicumine_4355 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu-ti iei un pc preansamblat, gen din ala la oferta, pentru ca e pus sigiliu pe carcasa si in timp se aduna o gramada de praf si nu-l poti desface sa-l cureti pentru ca strici garantia. Fa-ti un pc pe piese si ai mai multe avantaje. Intra pe goagal si scrie "pc garage". Acolo dai de un magazin online situat in Bucuresti cu o comunitate super grozava unde gasest de toate legat de pc si laptopuri.Am avut o experienta placuta cu ei si ii recomand cu incredere

| V1ADUTZ a răspuns:

Intra pe www.emag.com eu mi-am luat multe de acolo si la un pret foarte convenabil