| Num3Ascuns a întrebat:

Ce melodie imi sugerati pentru suntetul de apel al telefonului? As vrea una asa mai simpla nu una sa sar in sus cand ma suna cineva si de unde pot descsrca melodia ABT-9pm?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/32GIW4BFSD6A/ATB-9PM-Till-I-Come-mp3.html

Iti sugerez pentru ton de apel :

Mika - Relax

| Rezzo a răspuns:

Recomand soneria de la telefonul lui Statham din Crank (prima parte)
http://www.youtube.com/watch?v=WT74D8HiEqk

| Num3Ascuns explică:

Mersi bacemi!

| mermadia a răspuns:

Michael jackson-give in to me mi se pare cea mai buna alegere! eu p-asta o am si mi se face parul de gaina cand o aud!love struckx