| visti97 a întrebat:

Ce meserie e si credeti ca va fi si pe viitor cea mai banoasa?

Răspuns Câştigător
| Raiden a răspuns:

Cele in domeniul IT.

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu siguranta, gropar si antreprenor de pompe funebre. La iarna, au sa dea lovitura.

mira
| mira a răspuns:

Ingrijitor la animale.Meseria trebuie sa-ti placa, astfel accepti si o plata mai modesta.

| EUSIATIT a răspuns:

O sa fii dezamagita dar singura[meserie] daca o pot numi asa este furatul in rest nimic nu mai este banos in tara asta

| Rallucadela a răspuns:

Stewardeza.sau orice altceva care se leaga de ecologiehappy

| Daniela_3373 a răspuns:

Programator IT thinking cred thinking

| crazygirlyo a răspuns:

Din pacate, cred ca tot aia de politician e cea mai banoasa. dar banoasa furand banii de la altii oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostituata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostituata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea de patron... pentru totdeauna!

| eluboy13 a răspuns:

Programator sau Medic!