| beiby20 a întrebat:

Ce Nume Sa-Mi Pun Pe Messenger ...Ma numesc Ioana... Dau fundita+Voturi

10 răspunsuri:
| bybyana21 a răspuns:

Bai frate, e a III-a oara cand vad o intrebare ca asta si a III-a para cand dau acelasi raspuns.
Sa zicem ca te cheama Ioana Popescu (dau si eu la intamplare sa fie mai usor)
Bun, atunci cand te intreaba cineva, care iti e ID-ul, o sa te chinui in detalii pline de laude:
Si o sa fie un dialog de genul:
el: deci ioana. popeasca.ta
tu: daa, cu z
el: deci ioanza. popeasca.ta?
tu: nu, la celalalt
Si tot asa, dureaza mult
Plus ca atunci cand iti vei da seama de prostiile pe care le faci punandu-ti aceste nume, vei parea penibila si-ti va fi rusine sa-ti dai propriul ID.
Cel mai bun e ioanapopescu, e simplu, usor de retinut, etc, si te reprezinta.
Acum ceva zile am descoperit ca pe una o chema: zuza_nebunika_zgomotzickaaa...
Mi-a inspirat incultura, prostie, lauda de sine, adica ce om cult si-ar pune acest nume.
Gata, incetati cu ideea asta, nu mai traim in triburi sa ne dam porecle, nu va mai fie frica cu propriile nume!

| TAzOVsKY a răspuns:

Buna. Uite aici niste exemple, dar pe langa acestea sau in locul numelor existente deja, pu numele tau, care ar putea fi... YonnY, nElly, YoNNeluSHa, YooooNeeeeLA, YOANA, sau multe altele
coolgirl.cristina
wintergirl31
think.pink
water_fire
dreamy.land
sexy_and_mean
anonima_21
blacksheep10
happy31animation
makeyousmile12
antique_13
mirrage_91
blackandwhite.numeletau

lovegirl.numele tau
sweetheart.numele tau
inlove_numele tau
letmebe.black
blacklie
serenatiq_01
sforsweet
magnifique33
mademoiselle_laura

Bafta :d

| DorelSudoru a răspuns:

Yo_ioana_fitza_manelista_mega_pitzi...xD
Cam asa ceva e bine?

| nikol a răspuns:

Poti sa iti pui ce nume vrei nu neaparat sa contina numele tau. daca vrei neaparat numele tau poti sa iti pui beiby_ioana ca ai aici numele beibyhappy

| bianca154 a răspuns:

Papusik_ioana
ioana_25(sau cati ani ai)
ioana_2011
ioana_frumoasa_ta
doar_eu_ioana
pt_tine_ioana
ioana_fetita_cuminte

| beiby20 explică:

Dar vreau cu porecla de la ioana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Incalzirea globala si acum asta? Nu se poate...Hm...si eu care credeam ca o sa intrebi ce nume vrei pentru noul tau roman laughing
2.Nu mai folositi frate nume de pitipoance."ioana_sweet ", " iony_dragutza " sau " yonyk nu mai stiu cum "
3. Ioana. Asa te cheama ...asta'i numele tau.ce tot atatea fite pe capul fetelor de 13 ani.Se destrama lumea! laughing

| carmenushaa a răspuns:

"inna" sau " ina "de la ioana tongue

| ginodino a răspuns:

I oana, ce zici de asta?

| Madalilina a răspuns:

Yony blushing