| Alexutsa98 a întrebat:

Ce obhiecte pot fi confectionate din deseuri?

Răspuns Câştigător
| pinkPanther8 a răspuns:

încerca aici http://www.google.ro/......tp?/search poate te inspira ^_^

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Depinde ce deseuri! Din sticle de plastic,taiate putin mai sus de mijloc,poti face suport pentru creioane,ghivece pentru flori,doar partea de jos,le folosesti drept farfurii pentru alte ghivece pentru flori.Din resturi de gheme mici, de la tricotat, divers colorate, poti face forme geometrice, pe fata unui pulover.Atat imi vine in minte acum. Spune ce deseuri si poate mai am niste idei!