| kUuKii a întrebat:

Ce parere aveti depre nikon coolpix s 2500? Doresc sa achizitionez unul si doresc pareri. Funda:*

2 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

Faci o alegere foarte buna! Costa cam 400-500 lei si merita banii(atat costa in marile centre comerciale din tara)
Dupa cate stiu eu are 12MP, 4x Zoom si o calitate foarte buna a imaginii, deci este o camera foto buna...
Cu toate astea, producatorul este unul de incredere, chiar daca Samsung produce aparate foto mai bune si mai durabile.
Daca vrei sa iti cumperi acest aparat foto, iti recomand sa il achizitionezi de pe internet. Eu cumpar de obicei produse de pe http://www.3e.ro/ si http://www.emag.ro/.
Daca nu ai posibilitatea, poti sa cauti o oferta buna intr-unul din magazinele specializate din orasul tau.
Bye! Sper ca te-am ajutat!

| xCurcubeuAlbNegru a răspuns:

Da e foarte dragut. Prietena mea avea un aparat foto Nikon Coolpix S 2500 de culoare rosie. Pozele se vedeau foarte clar si superb. Eu iti recomand sa il cumperiwinking