| rameshwaram a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea lui Tudor Chirila,, Exerciti de echilibru,, a-ti cumpara-o, sau ar merita sa o cumpar?

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Este o carte interesanta, dar totusi nu cred ca ar merita s-o cumperi, parerea mea.

| vangaelis a răspuns:

Nu merita. majoritatea textelor sunt pe blogul sau. Cartea e un pretext de a scoate bani de pe urma fetitelor la pubertate.
Cartea in sine e o culegere de texte de pe blogul lui. Mare branza. pot vedea si gratis.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Desi majoritatea textelor sunt si pe blog are unele care nu sunt si cum eu sunt mare fan Vama Veche si Tudor Chirila iti recomand s-o iei.Chiar iti va placea.

| rameshwaram explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri

| 3000 a răspuns:

Am cartea, e buna! Merita toti banii!:*