| Herp a întrebat:

Ce parere aveti despre placa >Ouija?: Ati incercat?

2 răspunsuri:
| Herp explică:

@Punisher Multumesc pentru informatii.
Tu crezi ca e real?:-s

| ThePunisher a răspuns:

Nu am incercat, doar am auzit ca nu e de joaca cu asa ceva. Tu vei incerca sa iei legatura cu vreo ruda decedata, dar nu stii daca e intr-adevar ruda pe care ai chemat-o, sau vreun demon.

Un tip a incercat chestia asta acum cativa ani de zile; s-au strans mai multi tineri in apartament, s-au 'jucat' cu chestia asta, numai ca atunci cand i-au poruncit spiritului sa plece, a aparut o arsura pe covor ca o urma de pas, ca atunci cand calci, doar ca nu parea a fi umana... Cert e ca aia s-au speriat si nu au mai incercat asa ceva vreodata, iar in camera respectiva nu mai putea sa doarma nimeni pentru ca se auzeau tot felul de zgomote ciudate... Asa ca nu iti recomand. De regula mediumii care au experienta in lumea spiritelor comunica cu mortii sau altele de genul asta, dar tu nu ai. Deci NU te juca cu Ouija!