| vlad5000eco a întrebat:

Ce parola are net framework la WinRar?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Numai cel care a uploadat pachul stie parola de la winrar! daca nu este scrisa acolo de unde ai facut download, atunci nu stie nimeni parola.Nu este o parola unica! fiecare scrie ce-i trece prin cap la o parola de winrar. Daca spui si ce windows ai, poate iti dau eu net framework fara parola la winrar.

| Cancerigen a răspuns:

Daca vrei sa te ajute cineva. da mai multe detalii. (Numele complet al rar-ului sau ce versiune e)

| micro123 a răspuns:

Mergi la
http://lnkgt.com/5sb, completeaza surveyul si primesti parola

| Baituc_Florin_1989 a răspuns:

Usingnetframework

| Sucila_Mario_1982 a răspuns:

Hei am luat un hack microvolts si stiu parola de la arhiva lui dar imi cere sa am cel mai nou net framework ca re e acela dau funda+vot