| daniel94d a întrebat:

Ce pot face in autobuz de plictiseala merg ruta Romania- Barlad _ Trieste Itaia

Răspuns Câştigător
| onename a răspuns:

Asculti muzica, mananci niste chipsuri care nu miros, sa nu citesti ca ti se face rau te asigur.

3 răspunsuri:
| Lollypop a răspuns:

Poti sa asculti muzica la casti sau sa joci cu cineva carti.

| gyovany95 a răspuns:

Barlad:Xmii dor de casalaughing...eu cand am mers din Barlad in ORadea am avut cumplitul ghinion sa stau langa o baba pensionata profa de geografielaughing care mi-a explicat de ce e muntele munte, valea valelaughingsi etclaughing. Pt inceput roaga-te sa nu dai de asa cevalaughing Din partea mea ia-ti mancare si chef de cascat gura...atat ai de facut. telefonul se descarca pana acolo ca din ce stiu trebuie sa ajungi si prin suceava si faci 24 de h numa' prin Romania. LApotop nu. Du-te si cumpara-ti ceva ce sa mearga cvu energie solara sa te tina pana acolo.

| Chriss_3997 a răspuns:

Sa Assculti Muzica