| Kisssssss a întrebat:

Ce pot sa folosesc sa imi creasca mai repede unghiile si sa nu se mai rupa. Am auzit ca uleiul de masline este bun, e adevarat? [ Inafara de ulei de ricin ]

Răspuns Câştigător
| BurnGirl a răspuns:

Da e bun dar parerea mea este ca mai buna este lamaia, este mult mai practica si nici nu ti se despica ungjile sau sa se rupa se mai si inalbesc. dupa vreo 3-4 saptamani de folosire o sa iti fie foarte tari si o sa creasca foarte repede

1 răspuns:
| didigabriela a răspuns:

Buna,poti folosi un tratament de unghii de la un magazin de cosmetice(nu stiu de uleiul de masline dar poti incerca).